Все о моде
1
4754
Костюм ЛТО спеціальний для льотного складу ВПС України
Костюм ЛТО спеціальний для льотного складу ВПС України

Ми виготовляємо костюм (куртка і штани) спеціальний для льотного складу відповідно з вимогами ТУ У18.2-32577623-001:2010 з камуфльованої тканини переплетення «Ріп-Стоп» набивної армованого прядева

ТОВ фірма "МІКО" виготовляє   костюм    ( куртка   і  штани ) спеціальний   для   льотного    складу    відповідно   з вимогами  ТУ У18.2-32577623-001:2010 з  камуфльованої      тканини переплетення    « Ріп- Стоп»  набивної армованого прядева ( поліефір-100,50; хлопок – 50 ПЄ) зі складом бавовни 100% та повинні

Відповідати Зразку – еталону.(арт . 16331,18310 )

   Куртка   з   центральною    металевою    застібкою – блискавкою ,по низу пояс,   який      застібається     на    кнопку.     Довжина   пояса     повинна регулюватись  хлястиками і рамками.

Полочки   із  зовнішніми   верхніми   прорізними кишенями, які застібаються на металеву застібку-блискавку.

   На нижню  підкладку кишені правої полочки настрочені дві внутрішні кишені: одна   кишеня з  посилювачем настрочена на лицьову сторону підкладки, інша – на виворітну сторону.

  Спинка     на     кокетці   ,    по   лінії     з  єднання      з     нижньою      частиною  розташовані      вентиляційні    отвори.     Нижня    частина    спинки      з   двома односторонніми складками, закладеними    в   сторону бокових швів.

  Рукава ушивні .двошовні. Комір відкладний.

  Штани з бретелями , що   пристёгуються , з пришивним поясом, з застібкою на

п ять   гудзиків :     одна   на п   оясі та чотіри на відколці, з кишенями з отвором.       Довжина пояса регулюється  хлястиками та пряжками .

  Переді половинки з двома  зовнішніми   передніми  кишенями ,    із  металевою застібкою -  блискавкою  з    м якими  складками  по   шву приточування пояса - по одній на кожній половинці.

 На   правій половинці в області кишені настрочений утримувач рамки і смужка.

На   правом   боковом  шві  ніжне  утримувача   з   рамкою настрочена зовнішня бокова кишеня з клапаном який застібається на кнопку.

 Задні   половинки   з   виточками     – по одній на кожній  половинці.

 На   поясі    шість  шльонок  ,   дві  вузькі ,  дві широкі з петлями для застібання бретелей ,  дві шльонки – утримувачі рамок для прикріплення бретелей .

 По низу штанів повинна бути  кнопка для регулювання ширини штанів.

 Комір ,   клапан   зовнішньої   бокової   кишені  ,   ребра   складок  повинні бути прострочені на відстані 0,5 см. від країв.